#1 2012-03-10 21:26:05

Paul Pogba

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 28
Punktów :   

[PR] vs [MUB]

Wyszliśmy na mecz składem :

1.Albion[GK]
2.Patron
3.Paul Pogba (c)


Mecz skończył się wynikiem aż 9:1 , Albion był w znakomitej formie tak samo jak i Patron,
którzy zagrali mecz w naszych barwach po raz pierwszy.Mecz był ciekawy zapowiadało się na remis,
lecz gdy Patron chwycił za piłkę wrzucił ją w pole karne i odbiło się od Gonzalazo Higuain do bramki więc Ciasto nie miał nic do gadania i bramka na 1:0 była.
drugą bramkę zdobył Patron bo znakomitym rajdzie i wcześniej podaniu od Albiona umieścił piłkę w siatce.
Trzecia bramka znów wpadła po rikoszecie od Higuain'a i prowadziliśmy 3:0
Czwartą bramkę zdobyłem ja , po podaniu od Patrona bramkarz ( Ciasto ) nie miał szans tego obronić i prowadziliśmy 4:0
Piątą bramkę zdobył Patron ,znowu po udanym rajdzie,I tak zakończyła się 1 połowa spotkania

Po wejściu na murawe po raz drugi po połowie bramkę zdobył po raz trzeci napastnik drużyny PR było już 6:0
Siódmą bramkę zdobył dla nas obrońca zespołu PR, po prowadzeniu 7:0 piłkę w siatce umieścił znów Patron strzelając już Hat-Tricka.(czyli 8:0)
Honorową jedną bramkę zdobył (Ciasto) ,który zagrał wg. mnie najlepiej ze wszystkich zawodników drużyny przeciwnej. Było 8:1.
I ostatnią bramkę zdobył znowu Patron  i próbował zdobyć hat-tricka 2 raz lecz mu się nie udało bo wynik utrzymał się do końca.
                                                                                         .Koniec.

Bramki:[OG Higuain]3,[Patron]4,[Paul Pogba]1,[Jakiś typ na X]1,[Ciasto]1.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskisupertruck.pun.pl www.adm2grupa.pun.pl www.hple.pun.pl www.vue.pun.pl www.minecraftrpg.pun.pl